Magic Hot Stones

masáže lávovými kameny

vysoce relaxační,

antistresové a harmonizující

           

 

Magic Hot Stones je terapie už od pradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. U nás se poprvé objevuje v r. 2003 jako absolutní novinka. Základy této terapie spočívají v použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.Využívá jak znalostí čínské medicíny (čakry, energetické dráhy), tak i prvků havajské masáže. Pracuje se zde především na stresových drahách.

Masáže pomocí lávových kamenů stimulují krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxují a harmonizují organismus, prohřívají celé tělo, napomáhají detoxikaci organismu a také vyrovnávají energii v těle.

Vyzkoušejte tuto masáž – zážitek z této masáže vás bude doprovázet mnoho dalších dní. Nebezpečí této masáže spočívá v tom, že je to taková droga – budete po ní toužit znovu.  

Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny - pocit absolutního klidu a uvolnění. Proto je ve světě tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

Tato masáž se doporučuje lidem, kteří žijí neustále ve stresu, trpí depresemi, mají bolesti zad a kloubů, mají problémy se spánkem a koncentrací, podnikatelům, umělcům.

Magic hot stones by se dalo přeložit jako „magické horké kameny“, nebo také jako „kouzelné“ či „pohádkové“. Havajsky by se tato terapie dala přeložit jako „HO´OKALAKUPUA POHAKU“.

Při této masáži se používají nahřáté lávové kameny, které se pokládají na specifická místa na těle (čakry, energetické dráhy, problematická  „zatuhlá“ místa), nebo se pomocí kamenů tělo prohřívá a masíruje.

 

Ceník:

 

Hot stones – lávové kameny 

masáž zad (40 min)............................350,-Kč

záda a dolní končetiny (60 min).........500,-Kč

celé tělo (110 min)...............................750,-Kč

 

Účinky masáže:

Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
Hluboce
relaxuje a harmonizuje
Postupně prohřívá celé tělo
Pomáhá
detoxikaci organismu, zvyšuje imunitu
Uvolňuje svalové napětí, vyrovnává energii v těle

 

Kontraindikace:

Poruchy srážlivosti krve, modřiny
Přecitlivělost na teplo
Vysoký krevní tlak, vysoký nitrooční tlak
Nedávné operace
Křečové žíly, zánět žil, trombózy
Horečnaté infekční onemocnění
Kožní infekce, otevřené rány, popáleniny
Bolest hlavy, epilepsie
Nádorové onemocnění
Těhotenství