Lipomassage™                                         otázky

tajemství štíhlého těla pomocí patentovaného ošetření LPG                            

Lipomassage™ zabere tam, kde dieta a cvičení ne.

 

Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích. Lipomassage™ je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro lokalizovaná místa, kde je tuk, celulitida, ochablá pokožka i kontury. Za pouhých 6 sezení je možné přeformovat Vaše tělo s dlouhotrvajícím efektem. Tajemství Lipomassage™ spočívá v tukových buňkách. Lipomassage™ aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky).

Opravdu jen za 6 sezení dosáhnete zeštíhlení, zpevnění, vytvarování postavy tam, kde to nejvíce potřebujete. Lipomassage™ je lokalizované ošetření, které se prování výhradně patentovanými přístroji LPG. V těchto 6-ti 35 minutových sezeních uvidíte pozoruhodné zlepšení Vaší postavy a pružnosti pokožky. Konečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné!

CO JE CELULITIDA?

Jde v zásadě o ženský problém. Celulitida je výsledkem růstu tukových buněk v adipocytech (tukové buňky v podkoží) a zadržování vody v přilehlých oblastech (dermis a hypodermis). Se zvětšováním adipocytů se obaly, ve kterých jsou uloženy, deformují a vtahují svoje kožní úpony dovnitř, což dává kůži pomerančový vzhled. Hlavním problémem je skutečnost, že tento jednou nastartovaný proces běží sám v důsledku omezení krevního toku. To má za následek postupné nutriční vyčerpání, hromadění metabolického odpadu a městnání v pojivové tkáni, která ztrácí elasticitu a stává se fibrózní. Tyto okolnosti mají za následek vznik oblastí s celulitidou, které nereagují na cvičení ani na nejpřísnější redukční diety.

Zajímavý článek:   Strašák jménem celulitida - jak by se ho ženy měly včas zbavit

 

 

Neinvazní, bezbolestná péče Lipomassage™

Metoda LPG Lipomassage™ je využívána profesionály v oboru zdravotnictví a péče o krásu, kteří jsou speciálně vyškoleni a vybaveni LPG přístroji Cellu M6 nebo LIPO M6. Kožní gymnastika pomáhá znovu harmonizovat pojivové tkáně, zvýšit krevní i lymfatickou cirkulaci, a tím podporuje eliminaci metabolického odpadu. Výsledkem je štíhlejší, vyrýsovanější tělo, kůže je hladší a pružnější. Další z mnoha výhod je to, že tato bezbolestná procedura přináší příjemný pocit relaxace a nevyžaduje lékařské ošetření ani využití jakýchkoli chemických prostředků. Tato procedura je jednoduše založena na znovuobnovení a aktivaci mnoha přirozených funkcí organismu a kůže.

Vhodný pro všechny věkové kategorie

Lipomassage™ je výjimečně efektivní v boji proti projevům času. Faktem je, že jak plyne čas, mají tělesné funkce tendenci ke zhoršování; projevy "pomerančové kůže", které jsou důsledkem celulitidy, se stávají stále viditelnějšími a pokožka se stává stále méně pružnou. Zlepšením mikrocirkulace ošetřeného povrchu těla pomocí LPG metody je dosaženo znovuobnovení schopnosti výživy pojivové tkáně, což pokožce propůjčuje krásný vzhled a barvu.

 

 

 

 

 

 

 

Kontraindikace:

horečnaté infekční onemocnění, nádorové onemocnění, krevní onemocnění, trombóza, zánět žil, nedávná operace či liposukce, kardiostimulátor, léčba kortikoidy, užívání léků proti srážení krve, těhotenství

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Převzato z  http://www.lipomassage.com/

aktualizace 25.8.2012