Liftmassage™                                otázky

metoda od francouzské společnosti LPG Systems                          

I Vy můžete zkrášlit, rozjasnit a dodat mladistvý vzhled Vaší pleti bez použití injekcí nebo plastických operací.

Tato speciálně vyvinutá technologie podporuje tvorbu kolagenu a dodává 100% přirozený vzhled pleti. Liftmassage™ dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění,mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost.

Již za tak krátkou dobu jako jsou 4 sezení, můžete očekávat liftingový efekt.

Základními faktory pro zdravě vypadající pleť je vyvážená výživa, pravidelná hydratace, používání ochranných faktorů před UV zářením. Všechny tyto faktory přispívají, aby pleť vypadala zdravě. Navzdory těmto opatřením je stárnutí pleti nevyhnutelné. Liftmassage™ je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni, přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.

Příjemná a relaxační Liftmassage™ je mimořádně účinná. Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Zároveň je dokonalou péčí na oční okolí a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává Vaši pleť dlouhodobě zářivou a jasnou.

Postupem času, bez ohledu na pohlaví nebo typu pleti, se tkáně v oblasti obličeje, krku a dekoltu zhoršují. Nehledě na vyváženou výživu, ochranu před UV zářením, Vaše pleť začíná být ochablá a linie, vrásky se začnou prohlubovat. K předcházení těchto viditelných známek stárnutí Liftmassage™ vynakládá soustředěné úsilí na povrchovou tkáň pleti, kde se nacházejí buňky vaziva. Tyto buňky jsou zodpovědné za produkci kolagenu a elastinu, které dodávají pleti její pevnost a pružnost. Stimulací těchto buněk Liftmassage™ vytváří mladší vzhled a pleť je opět pevnější, rozjasněná a bez vrásek.

Již po několika sezeních je Liftmassage™ velice účinná – omlazuje Vaši pleť a dekolt pro mladší, zářivější vzhled.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liftmassage™ profesionální ošetření je prováděno kosmetickými odborníky pouze na přístrojích od společnosti

LPG Systems CELLU M6, LIFT 6 a LIFT M6.

 

 

 

Převzato z  http://www.lipomassage.com/

 

 

aktualizace 25.8.2012